team.imol.institute

Prof. Konarska's Laboratory

Team
Long Description
Photo
Email
Short Description
Job Title
Phone
Name
Surname
Science Degree
Chacińska
Agnieszka lab
Prof. Konarska's Laboratory
m.konarska@imol.institute
Group leader
Magda
Konarska
Prof..
Prof. Konarska's Laboratory
m.magnus@imol.institute
Postdoctoral Researcher
Marcin
Magnus
PhD
Prof. Konarska's Laboratory
a.dambrosio@imol.institute
PhD Student
Ana Karina
D'Ambrosio Goncalves
MSc
Prof. Konarska's Laboratory
j.meissner@imol.institute
PhD Student
Jadwiga
Meissner
MSc
Prof. Konarska's Laboratory
b.mussulini@imol.institute
PhD Student
Yusufu
Rouzimaimaiti
MSc
Prof. Chacinska's Laboratory
t.stepkowski@imol.institute
Postdoctoral Researcher
Tomasz
Stepkowski
PhD
Prof. Chacinska's Laboratory
v.linke@imol.institute
Postdoctoral Researcher
Vanessa
Linke
PhD
Prof. Chacinska Laboratory
m.borrero@imol.institute
PhD Student
Mayra Alejandra
Borrero Landazábal
MSc
Prof. Chacinska Laboratory
s.ngati@imol.institute
Technician
Sonia
Ngati
MSc
Prof. Chacinska Laboratory
b.mussulini@imol.institute
Postdoctoral Researcher
Ben Hur
Mussulini
PhD
Prof. Chacinska Laboratory
p.elancheliyan@imol.institute
PhD Student
Praveenraj
Elancheliyan
MSc
Prof. Chacinska Laboratory
m.kim@imol.institute
Postdoctoral Researcher
Minji
Kim
PhD
Prof. Chacinska Laboratory
s.golen@imol.institute
PhD Student
Szymon
Golen
MSc
Prof. Chacinska Laboratory
a.kodron@imol.institute
Postdoctoral Researcher
Agata
Kodron
PhD
Prof. Chacinska Laboratory
m.wasilewski@imol.institute
Postdoctoral Researcher
Michal
Wasilewski
PhD
Prof. Chacinska Laboratory
b.tsegaye@imol.institute
PhD Student
Biniyam
Tsegaye
MSc
Prof. Chacinska Laboratory
e.grzelak@imol.institute
Technician
Elżbieta
Grzelak
BSc
Dr. Szczepanowska's Laboratory
h.salmonowicz@imol.institute
Postdoctoral Researcher
Hanna
Salmonowicz
PhD
Dr. Szczepanowska's Laboratory
m.mahdi@imol.institute
PhD Student
Mahdi
Mahdi
MSc
Dr. Szczepanowska's Laboratory
k.szczepanowska@imol.institute
Group leader
Karolina
Szczepanowska
PhD
Dr. Serwa's Laboratory
d.stadnik@imol.institute
Technician
Stadnik
Dorota
PhD
Dr. Serwa's Laboratory
r.serwa@imol.institute
Group leader
Remigiusz
Serwa
PhD
Dr. Marusiak's Laboratory
a.mazan@imol.institute
PhD Student
Alicja
Mazan
MSc
Dr. Marusiak's Laboratory
m.lomiak@imol.institute
Student
Michal
Lomiak
Student
Dr. Marusiak's Laboratory
a.borowiec@imol.institute
Student
Agnieszka
Borowiec
Student
Dr. Marusiak's Laboratory
a.marusiak@imol.institute
Group Leader
Anna
Marusiak
PhD
Dr. Marusiak's Laboratory
d.mehlich@imol.institute
PhD Student
Dawid
Mehlich
MD
Dr. Marusiak's Laboratory
d.dymerska@imol.institute
Postdoctoral Researcher
Dagmara
Dymerska
PhD
Dr. Gerlach's Laboratory
p.gerlach@imol.institute
Group leader
Piotr
Gerlach
PhD
Dr. Gerlach's Laboratory
e.dukhno@imol.institute
PhD Student
Eliana
Dukhno
MSc
Dr. Gerlach's Laboratory
f.rahman@imol.institute
PhD Student
Moh Egy Rahman
Firdaus
MSc
Dr. Barski's Laboratory
m.barski@imol.institute
Group leader
Michal
Barski
PhD
Dr. Azzi's Laboratory
a.azzi@imol.institute
Group leader
Abdelhalim
Azzi
PhD
Team
Long Description
Photo
Email
Magda
Konarska
Group leader
m.konarska@imol.institute
Marcin
Magnus
Postdoctoral Researcher
m.magnus@imol.institute
Ana Karina
D'Ambrosio Goncalves
PhD Student
a.dambrosio@imol.institute
Jadwiga
Meissner
PhD Student
j.meissner@imol.institute
Yusufu
Rouzimaimaiti
PhD Student
b.mussulini@imol.institute
Tomasz
Stepkowski
Postdoctoral Researcher
t.stepkowski@imol.institute
Vanessa
Linke
Postdoctoral Researcher
v.linke@imol.institute
Mayra Alejandra
Borrero Landazábal
PhD Student
m.borrero@imol.institute
Sonia
Ngati
Technician
s.ngati@imol.institute
Ben Hur
Mussulini
Postdoctoral Researcher
b.mussulini@imol.institute
Praveenraj
Elancheliyan
PhD Student
p.elancheliyan@imol.institute
Minji
Kim
Postdoctoral Researcher
m.kim@imol.institute
Szymon
Golen
PhD Student
s.golen@imol.institute
Agata
Kodron
Postdoctoral Researcher
a.kodron@imol.institute
Michal
Wasilewski
Postdoctoral Researcher
m.wasilewski@imol.institute
Biniyam
Tsegaye
PhD Student
b.tsegaye@imol.institute
Elżbieta
Grzelak
Technician
e.grzelak@imol.institute
Hanna
Salmonowicz
Postdoctoral Researcher
h.salmonowicz@imol.institute
Mahdi
Mahdi
PhD Student
m.mahdi@imol.institute
Karolina
Szczepanowska
Group leader
k.szczepanowska@imol.institute
Stadnik
Dorota
Technician
d.stadnik@imol.institute
Remigiusz
Serwa
Group leader
r.serwa@imol.institute
Alicja
Mazan
PhD Student
a.mazan@imol.institute
Michal
Lomiak
Student
m.lomiak@imol.institute
Agnieszka
Borowiec
Student
a.borowiec@imol.institute
Anna
Marusiak
Group Leader
a.marusiak@imol.institute
Dawid
Mehlich
PhD Student
d.mehlich@imol.institute
Dagmara
Dymerska
Postdoctoral Researcher
d.dymerska@imol.institute
Piotr
Gerlach
Group leader
p.gerlach@imol.institute
Eliana
Dukhno
PhD Student
e.dukhno@imol.institute
Moh Egy Rahman
Firdaus
PhD Student
f.rahman@imol.institute
Michal
Barski
Group leader
m.barski@imol.institute
Abdelhalim
Azzi
Group leader
a.azzi@imol.institute
LOGO_AKCEPT_do%20powielania_edited.png

Międzynarodowy Instytut

Mechanizmów i Maszyn Molekularnych

Polskiej Akademii Nauk

The International Institute

of Molecular Mechanisms and Machines
Polish Academy of Sciences

Bank account:

PL 31 1130 1017 0020 1582 5520 0001

Bank Gospodarstwa Krajowego S.A.

Al. Jerozolimskie 7, 00-955 Warszawa, Poland

Kod BIC (SWIFT): GOSKPLPW

NIP

PL7011013688

REGON

387899800